indywidualne cykle spotkań

Indywidualne cykle prowadzonych spotkań skupiają się wokół rozwoju Twoich profesjonalnych kompetencji w obszarze, którym zarządzasz. Zależy nam, abyś osiągnął sukces, wykorzystując nasze doświadczenie, umiejętności i głęboką, specjalistyczną wiedzę. Obejmując kluczowe stanowiska w organizacji uczyliśmy się jedynie na własnych błędach. W naszym otoczeniu brakowało kogoś, kto na podstawie doświadczeń pomógłby nam tych błędów uniknąć. ChcemyCi pomóc budować własną drogę unikając brzemiennych w skutkach, ale dających się przewidzieć, błędów.

INDYWIDUALNE CYKLE SPOTKAŃ ORGANIZUJEMY DLA:
  • Zarządzających ryzykiem kredytowym
  • Zarządzających sprzedażą
  • Zarządzających CRM analitycznym
  • Zarządzających produktami kredytowymi
JAK WYGLĄDA CYKL SPOTKAŃ?
Cykl spotkań składa się z dwunastu (12) 2-godzinnych spotkań. Spotkania prowadzone są w sposób pozwalający na analizę i zidentyfikowanie obszarów, które w zakresie Twojej odpowiedzialności wymagają szczegółowej uwagi. Razem przeanalizujemy jakie działania należy podjąć w celu osiągnięcia szybkich rezultatów.
CO OSIĄGNIESZ PRACUJĄC Z AMA INSTITUTE?

Pracując z nami pogłębisz swoją wiedzę w obszarze otaczających Cię czynników mających bezpośredni wpływ na zarządzany przez Ciebie obszar. Zdobędziesz również wiedzę dotyczącą najlepszych praktyk, które wypracowane zostały w oparciu o popełniane błędy i odnoszone sukcesy przez wielu praktyków rynkowych.

ZOBACZ WIĘCEJ
UMÓW SPOTKANIE