Siergiej Fuks

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w trakcie pracy w wielu krajach (Ukraina, Holandia, Wielka Brytania, Czechy, Węgry i Polska). Analityczny, skuteczny w budowaniu strategii, zarządzaniu sprzedażą, zmianą i re-engineeringiem oraz w kierowaniu zespołami między-funkcyjnymi. Ceni etykę, różnorodność, pasję i zaangażowanie oraz ciągły rozwój poprzez otwartość na zmiany i stawianie sobie wyzwań. Posiada trzy dyplomy: MBA (Manchester Business School, Wielka Brytania), magistra ekonomii (Włochy) oraz matematyki (Ukraina).

Adrian Suska

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania dużymi sieciami sprzedaży oraz budowania strategii sprzedaży. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, stale szukając możliwości podniesienia własnych kwalifikacji. W centrum wartości stawia zawsze ludzi. Przez całą karierę zawodową budował zespoły skuteczne, pełne pasji, pomysłów i zaangażowania. Wielokrotnie prowadził szkolenia oraz wdrażał standardy pracy dla pracowników sprzedaży. Posiada dwa dyplomy: MBA (SGH, Polska) oraz magistra finansów i bankowości (Wyższa Szkoła Handlu i Prawa w Warszawie).

Paweł Oberda

Doświadczony projekt menedżer, zarządzający obszarem produktów kredytowych. Wielokrotnie budował od podstaw procesy biznesowe w obszarze consumer finance w oparciu o potrzeby klienta, dające wymierne efekty organizacji w postaci maksymalizacji wyniku finansowego. W swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę statystyczną, biznesową i bazodanową. Zbudował liczne modele behawioralne, cross-up-sell, antyfraudowe i anty-churn. Jest inżynierem informatyki (PAN) i magistrem zarządzania i marketingu (SGGW).

Bartłomiej Skołbania

Lider zespołów realizujących projekty IT z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Wielokrotnie efektywnie reorganizował i budował zespoły developerskie. Dzięki posiadanej wiedzy, zarówno technicznej jak i biznesowej, potrafi łączyć obszary, osiągając synergię i kreując wartość ekonomiczną. Duża różnorodność projektów, w których pracował, pozwoliła na poznanie wielu technologii i języków programowania, co skutkuje unikalnym wyczuciem podczas doboru odpowiednich narzędzi i technologii do zakresu realizowanych rozwiązań. Magister inżynier informatyki (AGH), inżynier geodezji (AGH), posiada dyplom MBA IT (ALK).

Łukasz Siemaszko

Certyfikowany Analityk SAS. Doświadczenie zdobywał w branży e-commerce, rozwijając własną metodykę mierzenia atrybucji oraz algorytmiczne systemy rekomendacyjne. Z sukcesem wdrożył innowacyjne rozwiązania predykcyjne w międzynarodowej organizacji z branży Retail, wspierające biznes stacjonarny oraz e-commerce. W AMA Institute jest odpowiedzialny za budowę modeli predykcyjnych i optymalizacyjnych, w szczególności w branży finansowej i logistycznej. Entuzjasta i pasjonat R oraz h2o. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku metody ilościowe w ekonomii ze specjalizacją analizy statystyczne i data mining.

Dawid Barański

Certyfikowany Analityk SAS, znający również biegle PLSQL oraz Python. Posiada duże doświadczenie w analizie procesów pożyczkowych, zdobyte na drodze współpracy z kilkoma instytucjami finansowymi. Twórca licznych kodów automatyzujących pracę silników decyzyjnych oraz ich walidację. Na swój warsztat równie chętnie bierze zagadnienia spoza obszaru ryzyka kredytowego, gdzie swoje analizy wspiera wizualizacjami zaprojektowanymi w środowisku Tableau. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku „Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne.

Jacek Skulimowski

Front End Developer, programujący w językach HTML5, CSS3, Javascript. W swoim portfolio ma wiele nowatorskich projektów, zarówno w postaci pojedynczych aplikacji, jak i rozbudowanych platform. W pracy dba nie tylko o sprawnie działający kod, ale również o atrakcyjność wizualną oraz user expierence (UX). Ukończył studia magisterskie na kierunku informatyka (Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie).

Ewa Pietrzak

Menadżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w efektywnym zarządzaniu zespołami sprzedażowymi zdobytym w sektorze SKOK. Zawsze czerpie ogromna satysfakcję z przekazywania wiedzy innym i jest pasjonatką dążenia do doskonałej obsługi klienta. W ramach prac projektowych wielokrotnie brała udział w pracach związanych z udoskonaleniem procesów operacyjnych, zwłaszcza procesu akceptacji kredytowej. Szczególną uwagę zawsze skupia na obszarze monitoringu zgodności, stosując metodę obopólnych korzyści z uwzględnieniem interesów wszystkich interesariuszy. Energiczna, aktywna, działająca według własnego motto: „Rzeczy trudne robimy od ręki, na niemożliwe trzeba chwilę poczekać”. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi.

Dariusz Nowotczyński

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i bankowość. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w instytucjach finansowych, m.in. implementując strategie inwestycyjne jako makler papierów wartościowych. Pasjonat machine learning i szeroko rozumianego data science z wykorzystaniem narzędzi Python. W pracy kieruje się dążeniem do maksymalizowania wartości biznesowej poprzez modelowanie danych i automatyzację.

Sergiusz Rokosz

Absolwent kierunku aerospace na studiach w Wielkiej Brytanii (Cranfield University) oraz w Polsce (Politechnika Warszawska). Brał udział w międzynarodowych projektach m. in. dla Lufthansa Technik. Na co dzień pracuje jako junior data scientist łącząc swoje zdolności analityczne z doświadczeniem zdobytym w branży lotniczej. Bardzo dobrze zna język programowania Python. Oprócz data science i programowania za swoje pasje uważa uprawianie sportu i dobre kino.

Paweł Darulewski

Wszechstronny Python Developer ukierunkowujący swoje zainteresowania w stronę uczenia maszynowego i wizualizacji danych, które imponują mu w szczególności dzięki potencjałowi technologicznemu, który ze sobą niosą. Skrupulatność, dokładność oraz upór w dążeniu do rozwiązania zadań – to cechy, które pomagają mu realizować nawet najtrudniejsze problemy. W realizowanych projektach jest sumienny, przywiązuje uwagę do detali. Absolwent anglojęzycznego kierunku Information Technology na International Faculty of Engineering, który już podczas studiów fakultatywnie realizował zadania związane ze swoimi pasjami, co zaowocowało napisaniem innowacyjnej pracy inżynierskiej z obszaru uczenia maszynowego oraz wizualizacji danych.

Rafał Kogut

Administrator systemów Linux z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w sektorze publicznym, finansowym oraz prywatnym.  W swojej pracy stara się wykorzystywać głównie oprogramowanie z rodziny open source.  Specjalizuje się w systemach operacyjnych z rodziny Red Hat, stale rozwija swoje umiejętności zawodowe poprzez szkolenia oraz udział w seminariach.  Hobbystycznie zajmuje się analizą zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa IT oraz automatyzuje procesy dostarczania usług w ramach administracji systemami operacyjnymi. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej posiada dyplom mgr inż. informatyki oraz certyfikat Red Hat Certified Engineer.

Wsparcie prawne

Korzystamy z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię Radcy prawnego Marty Matyjek i adwokata Anny Bendza.